Najlepsze gry na PlayStation Vita - przenieś się do świata mobilnej rozrywki!

1. Gry akcji

Uncharted: Złota Otchłań - wciel się w rolę poszukiwacza przygód i odkryj tajemnice ukryte na wyspie Przenieś się w świat niebezpiecznych wypraw i tajemniczych artefaktów. Wcielając się w postać poszukiwacza przygód, rozwiąż zagadki, pokonuj przeciwników i odkryj sekrety ukryte na tajemniczej wyspie. Przygotuj się na ekscytujące wyzwania i niezapomniane przygody, które zapewni Ci Uncharted: Złota Otchłań.

Gravity Rush - opanuj zdolność manipulowania grawitacją i walcz ze złem w otwartym świecie Przenieś się do świata, gdzie grawitacja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic. Wcielając się w bohaterkę o imieniu Kat, opanuj zdolność manipulowania grawitacją i walcz ze złem, które zagraża miastu. Otwarty świat pełen niesamowitych lokacji i tajemniczych potworów czeka na Ciebie. Czy jesteś gotowy, aby stawić czoła wyzwaniom w Gravity Rush?

Killzone: Mercenary - wciel się w najemnika i zmierz się z wrogimi siłami w pełnych akcji misjach Przygotuj się na intensywne starcia i pełne akcji misje, wcielając się w rolę najemnika w świecie Killzone: Mercenary. Zmierz się z wrogimi siłami, wykorzystując szeroki arsenał broni i taktyczne umiejętności. Czekają na Ciebie misje, które dostarczą niezapomniane emocje i adrenaliny. Czy jesteś gotowy, aby stać się najemnikiem w Killzone: Mercenary?

2. Gry przygodowe

Persona 4 Golden - odkrywaj tajemnice tajemniczego morderstwa w małym miasteczku Persona 4 Golden to gra, która przeniesie Cię w świat intryg i zagadek. Wciel się w rolę detektywa i odkryj tajemnicę tajemniczego morderstwa, które wstrząsnęło spokojnym miasteczkiem. Rozwiązuj łamigłówki, rozmawiaj z mieszkańcami i zgłębiaj mroczne sekrety, aby dotrzeć do prawdy. Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę i złapać mordercę? Przekonaj się sam!

Tearaway - przenieś się do magicznego świata wykonanego z papieru i pomóż bohaterowi w jego misji Tearaway to wyjątkowa gra, która zabierze Cię do magicznego świata wykonanego z papieru. Wciel się w rolę bohatera i pomóż mu w jego misji ocalenia tego niezwykłego świata. Przeżyj niezapomniane przygody, zwiedzaj kolorowe lokacje i korzystaj z unikalnych funkcji PlayStation Vita, takich jak tylny panel dotykowy czy przednia kamera. Przenieś się do magicznego świata i stwórz własną historię!

Danganronpa: Trigger Happy Havoc - rozwiązuj zagadki i odkryj tożsamość tajemniczego mordercy Danganronpa: Trigger Happy Havoc to gra, która przeniesie Cię w mroczny świat intryg i zbrodni. Znajdź się w szkolnym eksperymencie, w którym musisz rozwiązać zagadki i odkryć tożsamość tajemniczego mordercy. Przemierzaj szkołę, zbieraj wskazówki i podejmuj trudne decyzje, które będą miały wpływ na rozwój fabuły. Czy uda Ci się rozwiązać tę mroczną zagadkę? Przekonaj się sam i wejdź do świata Danganronpa!

3. Gry RPG

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster - wyrusz w epicką podróż po świecie Spiry i staw czoła mrocznym siłom Przenieś się do magicznego świata Spiry i wciel się w rolę Tidusa, który staje do walki z mrocznymi siłami. Odkrywaj tajemnice tej epickiej podróży, spotykając fascynujących bohaterów i pokonując niezwykłe przeszkody. Final Fantasy X/X-2 HD Remaster to gra, która zapewni Ci wiele godzin wciągającej rozrywki i emocji.

Dragon's Crown - zbierz drużynę bohaterów i pokonaj potężnych przeciwników w magicznym świecie Przygotuj się na przygodę w magicznym świecie Dragon's Crown. Zbierz drużynę bohaterów o różnorodnych umiejętnościach i ruszaj na podbój potężnych przeciwników. Odkrywaj tajemnicze lochy, zdobywaj skarby i rozwijaj swoje postacie. Ta gra zapewni Ci niezapomniane chwile i wiele emocji.

Ys: Memories of Celceta - odkrywaj tajemnice swojej przeszłości w pełnej przygód krainie Wyrusz w niezwykłą podróż do krainy Celceta i odkrywaj tajemnice swojej przeszłości. Ys: Memories of Celceta to gra, która zapewni Ci pełną przygód i emocji rozrywkę. Walcz z potężnymi wrogami, eksploruj piękne lokacje i rozwijaj swoje umiejętności. Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie w świecie Ys.

4. Gry platformowe

LittleBigPlanet PS Vita - twórz swoje własne poziomy i dziel się nimi z innymi graczami Przenieś się do kreatywnego świata LittleBigPlanet na PlayStation Vita i stań się twórcą własnych poziomów. Wykorzystaj wszystkie narzędzia dostępne w grze, aby stworzyć unikalne i ekscytujące wyzwania. Podziel się swoimi kreacjami z innymi graczami i baw się w nieskończoność, odkrywając nowe poziomy stworzone przez społeczność.

Rayman Legends - poprowadź Raymana przez kolorowe i pełne pułapek poziomy Rozpocznij przygodę z Raymanem na PlayStation Vita i przemierzaj malownicze światy pełne kolorowych i wymagających poziomów. Pokonuj przeszkody, unikaj pułapek i zbieraj skarby, podczas gdy Rayman z gracją przemierza różnorodne lokacje. Przygotuj się na niezapomniane wyzwania i odkrywaj tajemnice każdego z pięknie zaprojektowanych poziomów.

Guacamelee! - wciel się w luchadora i pokonaj hordy przeciwników w tej dynamicznej grze Wciel się w rolę luchadora i przygotuj się na emocjonującą walkę z hordami przeciwników w grze Guacamelee! na PlayStation Vita. Przemierzaj magiczne światy inspirowane meksykańską kulturą, wykorzystując unikalne umiejętności bojowe. Podejmij się różnorodnych misji, rozwijaj swoje umiejętności i odkrywaj sekrety tej dynamicznej i pełnej akcji gry.