Najlepsze gry na konsolę Xbox Series S – doświadcz rozrywki w kompaktowej formie!

1. Gry ekskluzywne dla Xbox Series S

Halo Infinite - najnowsza odsłona kultowej serii FPS Halo Infinite to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Xbox Series S. Ta legendarne seria FPS powraca z nową odsłoną, obiecującą niesamowitą akcję i wciągającą fabułę. Zanurz się w futurystycznym uniwersum, staw czoła wrogom i dołącz do walki o przetrwanie ludzkości.

Forza Horizon 5 - wyścigi samochodowe w otwartym świecie Forza Horizon 5 to nieodłączny element biblioteki gier na Xbox Series S dla miłośników wyścigów samochodowych. Przeżyj niezapomniane emocje podczas przemierzania otwartego świata, eksplorując różnorodne lokalizacje i rywalizując z innymi graczami. Ciesz się wspaniałą grafiką i realistycznym zachowaniem samochodów.

Hellblade II: Senua's Saga - mroczna przygodowa gra akcji Hellblade II: Senua's Saga to gra, która przeniesie cię w mroczny świat nordyckich legend. Wciel się w postać Senui, wojowniczki zmagającej się z własnymi demonami i próbującej ocalić swoje bliskie osoby. Ta emocjonująca przygodowa gra akcji zachwyci cię zarówno swoją fabułą, jak i wizualnym stylem.

Everwild - magiczna gra przygodowa od twórców Sea of Thieves Everwild to kolejna produkcja od twórców Sea of Thieves, która przeniesie cię do magicznego świata pełnego tajemnic i przygód. Odkrywaj niezwykłe krainy, spotykaj fascynujące stworzenia i wpływaj na rozwój otaczającego cię środowiska. Ta gra przygodowa zapewni ci wiele godzin wspaniałej rozrywki.

Fable - odświeżona wersja klasycznej gry RPG Fable to klasyczna gra RPG, która powraca w odświeżonej wersji na Xbox Series S. Wciel się w bohatera, wybieraj swoją drogę i kształtuj świat wokół siebie. Czekają cię niezliczone wyzwania, emocjonujące przygody i niezapomniane decyzje, które wpłyną na losy całego królestwa.

2. Multiplatformowe hity na Xbox Series S

Assassin's Creed Valhalla - epicka przygoda w erze wikingów Przenieś się w czasie do epoki wikingów i wciel się w rolę Eivor, młodego wojownika, który musi pokierować swoim klanem i zdobyć nowe ziemie. Odkrywaj piękne krajobrazy, stawiaj czoła niebezpieczeństwom i uczestnicz w emocjonujących bitwach. Assassin's Creed Valhalla to gra, która dostarczy Ci niezapomnianych chwil i wprowadzi Cię w świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw.

Call of Duty: Warzone - intensywna strzelanka sieciowa Wejdź na pole bitwy w jednym z najpopularniejszych trybów gry Call of Duty: Warzone. Przeżyj niesamowite emocje intensywnych starć w wieloosobowych rozgrywkach online. Zawalcz o przetrwanie, korzystając z różnorodnego arsenału broni i taktycznych umiejętności. Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Wejdź do świata Warzone i sprawdź swoje umiejętności strzeleckie.

FIFA 22 - najnowsza odsłona popularnej serii piłkarskiej Przygotuj się na prawdziwe emocje związane z piłką nożną w najnowszej odsłonie serii FIFA. Odkryj nowe funkcje i ulepszenia, które sprawią, że gra będzie jeszcze bardziej realistyczna. Wciel się w rolę swojego ulubionego zawodnika lub trenuj drużynę do mistrzostwa. FIFA 22 to gra, która zapewni Ci wiele godzin rozrywki i niezapomnianych meczów.

Resident Evil Village - przerażający survival horror Przeżyj niezwykle przerażającą przygodę w świecie Resident Evil Village. Wciel się w rolę Ethana Wintersa, który próbuje ocalić swoją rodzinę przed niebezpiecznymi potworami i tajemniczymi siłami. Odkrywaj mroczne lokacje, rozwiązuj zagadki i przygotuj się na walkę o przetrwanie. Resident Evil Village to gra, która przeniesie Cię w mroczny i niebezpieczny świat pełen napięcia i grozy.

Cyberpunk 2077 - futurystyczne RPG w ogromnym otwartym świecie Przenieś się do przyszłości i odkryj ogromny otwarty świat w grze Cyberpunk 2077. Wciel się w rolę V, płatnego zabójcy z mrocznej metropolii Night City. Wybierz swoje umiejętności, modyfikuj ciało i wpływaj na losy świata. Przygotuj się na emocjonujące misje, niezwykłe postacie i pełne akcji starcia. Cyberpunk 2077 to gra, która zapewni Ci niezapomniane doświadczenie w futurystycznym świecie.