Najlepsze gry na Nintendo Switch - odkryj nowe światy rozrywki!

1. Zręcznościowe gry akcji

Super Mario Odyssey - klasyczna platformówka z mnóstwem tajemnic i zagadek. Super Mario Odyssey to jedna z najlepszych gier dostępnych na Nintendo Switch. Ta klasyczna platformówka zapewnia mnóstwo tajemnic i zagadek, które sprawiają, że gra jest niezwykle wciągająca. Przemierzaj różnorodne światy, zbieraj kolorowe kapsle i odkrywaj sekretne lokacje. Mario powraca w wielkim stylu!

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - epicka przygoda w otwartym świecie. The Legend of Zelda: Breath of the Wild to gra, która przenosi Cię do magicznego świata Hyrule. Ta epicka przygoda w otwartym świecie pozwala odkrywać rozległe tereny, rozwiązywać zagadki i stawiać czoła potężnym przeciwnikom. Zbierz broń, rozwijaj umiejętności i odkryj tajemnice tego niezwykłego świata.

Splatoon 2 - dynamiczna strzelanka zespołowa, w której kontroluje się śmieszne postacie w kształcie kałamarnic. Splatoon 2 to dynamiczna strzelanka zespołowa, która oferuje unikalne doświadczenie rozgrywki. Kontroluj śmieszne postacie w kształcie kałamarnic i walczy z innymi drużynami o kontrolę nad terytorium. Wykorzystaj różnorodne bronie, maluj farbą i pokaż swoje umiejętności taktyczne w tej kolorowej i ekscytującej grze.

Arms - bijatyka, w której ruchy kontrolowane są przez ruchy gracza z użyciem Joy-Conów. Arms to nietypowa bijatyka, która wykorzystuje możliwości kontrolera Joy-Con. Twoje ruchy są bezpośrednio przenoszone na postać w grze, co daje poczucie pełnej kontroli. Walcz z innymi zawodnikami, wykorzystując elastyczne ręce i różnorodne umiejętności. Przygotuj się na dynamiczne pojedynki i zdobądź tytuł mistrza ringu!

Bayonetta 2 - intensywna gra akcji z demonicznie mocnymi bohaterkami. Bayonetta 2 to intensywna gra akcji, w której wcielasz się w demonicznie mocną bohaterkę. Walcz z hordami przeciwników, używając spektakularnych kombinacji ataków i magii. Zdobądź nowe umiejętności, odkryj mroczne tajemnice i staw czoła wielkim bossom. Ta gra zapewni Ci niezapomniane doznania i dreszczyk emocji.

2. Gry RPG

Xenoblade Chronicles 2 - epicka podróż w światcie pełnym potworów i tajemnic. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w Xenoblade Chronicles 2. Ta epicka gra RPG zabierze Cię w podróż po pełnym potworów i tajemnic świecie. Odkrywaj nowe lokacje, walcz z potężnymi przeciwnikami i poznawaj fascynującą fabułę. Czekają na Ciebie niezwykłe postacie i niezliczone godziny rozrywki.

Octopath Traveler - retro-style RPG z unikalnymi bohaterami i wciągającą fabułą. Przenieś się do magicznego świata Octopath Traveler. Ta retro-style gra RPG zachwyci Cię zarówno unikalnymi bohaterami, jak i wciągającą fabułą. Podróżuj przez malownicze krajobrazy, podejmuj decyzje, które wpływają na rozwój historii i walcz z przeciwnikami w emocjonujących starciach turowych. Czekają na Ciebie tajemnice do odkrycia i wiele godzin wciągającej rozgrywki.

Pokémon Sword and Shield - nowa generacja przygód trenerów Pokémonów. Wejdź do świata Pokémon Sword and Shield i stań się prawdziwym trenerem Pokémonów. Ta najnowsza generacja gier Pokémon przeniesie Cię do regionu Galar, gdzie czekają na Ciebie nowe przygody i wyzwania. Złap, trenuj i walcz ze swoimi ulubionymi Pokémonami, zdobywając odznaki i rywalizując z innymi trenerami. Czy uda Ci się zostać mistrzem?

Fire Emblem: Three Houses - strategia turowa osadzona w świecie fantasy. Wciel się w rolę nauczyciela w Fire Emblem: Three Houses i odkryj świat fantasy pełen wojen i intryg. Ta emocjonująca gra strategiczna turowa pozwoli Ci wybrać jedną z trzech domów i wpływać na losy swoich uczniów. Podejmuj decyzje, rozwijaj relacje między postaciami i prowadź swoją armię do zwycięstwa. Przygotuj się na niezapomniane bitwy i głęboką fabułę.

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - klasyczne jRPG w nowej odsłonie. Przygotuj się na magiczną podróż w Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age. Ta klasyczna gra jRPG przeniesie Cię do świata pełnego przygód, potworów i tajemnic. Odkrywaj rozległe krainy, walcz z przeciwnikami w emocjonujących starciach turowych i rozwijaj swoją postać. Czekają na Ciebie fascynujące postacie, epickie questy i wiele godzin wciągającej rozgrywki.