Ważne informacje dla klienta

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.

W trosce o dostarczenie Państwu maksimum informacji potrzebnych do złożenia zamówienia, a tym samym maksymalnej ochrony Państwa interesów, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta przedstawiamy poniżej listę przysługujących Państwu praw wynikających z dokonywania zakupów w sklepie www.gametrix.com.pl


W jaki sposób zapłacisz za zamówienie?

W sklepie www.gametrix.com.pl można dokonywać płatności na dwa sposoby:

Za zaliczeniem pocztowym (za pobraniem). W tej opcji płatność następuje przy odbiorze paczki (płaci się doręczycielowi lub w miejscu odbioru).

Za pomocą serwisu płatności internetowych PayU. W tej opcji opłata pobierana jest z góry, tzn. przed realizacją zamówienia.


Jakie są opłaty dodatkowe?

Do ceny zamówionego produktu należy dodać koszt przesyłki, który różni się w zależności od rodzaju, wybranego transportu:

Poczta Polska (priorytet):

- Przy płatności za pomocą serwisu PayU – 9.50 zł

- Przy płatnosci za pobraniem – 12.50 zł

Kurier (Przesyłka Biznesowa)

- Przy płatności za pomocą serwisu PayU – 11.50 zł

- Przy płatnosci za pobraniem – 14.00 zł


Jak się z nami skontaktować?

Najszybszą formą kontaktu z nami jest użycie formularza kontaktowego, wybranie odpowiedniej kategorii, swoich danych oraz wpisanie treści zapytania. Można również skorzystać z możliwości kontaktu telefonicznego, numer jest widoczny w lewej kolumnie oraz w stopce strony.


Jak złożyć reklamację?

Wszelkie reklamacje prosimy kierować w formie pisemnej na adres:

Gametrix - Bartosz Kaczmarek
ul. Generała Maczka 11
98-200 Sieradz, Polska.

lub poprzez formularz kontaktowy.

W odpowiedzi przedstawimy Państwu dalszy sposób postępowania. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni kalendarzowych od zgłoszenia.

Podstawą do złożenia reklamacji może być paragon, które zawsze są załączane do wysyłanego towaru.

W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta sklep gametrix.com.pl niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. W przypadku braku możliwości wymiany produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia ceny, gametrix.com.pl zwróci należność niezwłocznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W tym przypadku należy złożyć stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie pisemnej. Po otrzymaniu pisemnego oświadczenia, oraz produktu w jego oryginalnym opakowaniu, zwracamy zapłaconą przez Klienta kwotę na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego.

Oświadczenie można także przesłać pocztą na adres:

Gametrix Bartosz Kaczmarek
ul. gen. Maczka 11 ,

98-200 Sieradz

Dla swojej ważności data wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy pocztą musi się mieścić w ciągu 14 dni od dnia odebrania produktu.

Jeżeli klient odstąpi od umowy po przesłaniu przez nas produktu, ponosi koszt odesłania do nasz produktu.


Utrata prawa do odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi po usunięciu przez niego oryginalnego opakowania produktu fizycznego.

Po upływie 14 dni od odebrania przesyłki klient nie ma prawa do odstąpienia od umowy.

Tracą Państwo prawo do odstąpienia od umowy w sytuacji, jeśli się go zrzekną, składając odpowiednie oświadczenie podczas zamawiania produktu.