TNA iMPACT!

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
PEGI:
PEGI: 16
Gatunek: Bijatyka
Wydawca: Midway Games
Platforma: PlayStation 2
Stan: Nowy

Produkt dostępny: zwykle w 24 godziny

Cena:
109.00 zł

TNA iMPACT! to tytuł studia Midway Games, w którym możemy bliżej zaznajomić się z popularnym głównie w Stanach Zjednoczonych sportem walki, jakim jest wrestling. Pomimo tego, że pojedynki posiadają własny scenariusz, zwycięzca jest z góry wyznaczony, to nie przeszkadza to fanom na czerpanie przyjemności z podziwiania widowiska. Tytuł opiera się na licencji jednej z najsłynniejszych federacji wrestlerskich, jaką jest Total Nonstop Action Wrestling - w skrócie TNA. Zaznajomieni z wrestlingiem zapewne dobrze wiedzą, że w owej organizacji ring nie jest kwadratowy, lecz sześciokątny co stwarza widowisko na zupełnie innym poziomie, niż to znane np. z WWE SmackDown! vs. Raw 2009.

Co ciekawe, walki wcale nie muszą odbywać się na ringu. Niektóre z nich rozpoczną się jeszcze wtedy, gdy podziwiać będziemy wychodzącego na "scenę" zawodnika i tam także może się skończyć. Każde "wejście" wrestlera jest osobliwe dla poszczególnych charakterów. W TNA iMPACT! znaleźli się właściwie wszyscy przynależący do tej organizacji, także ci najsławniejsi, jak Rhino i Christopher Daniels.

Nie mogło zabraknąć także kilku trybów rozgrywki. Oprócz standardowych pojedynków jeden-na-jeden, mamy tutaj także tag match (walka dwóch-na-dwóch) i wiele innych. Jako że wrestling kojarzy się z pojedynkami, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone, od czasu do czasu dana nam jest sposobność zdzielenia oponenta krzesłem, kijem baseballowym czy też po prostu wyrzucić go poza ring.

Całość oprawiona jest szczegółowej jakości grafiką skupiającą uwagę na postaciach samych wrestlerów. Wszędzie obecne są także fajerwerki, lasery, co nadaje TNA iMPACT! klimatycznej otoczki.

Źródło: www.miastogier.pl