Thief

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
PEGI:
PEGI: 16
Gatunek: Akcja
Wydawca: Eidos
Platforma: PlayStation 3
Stan: Nowość

Produkt dostępny: w ciągu kilku dni

Cena:
169.00 zł

Thief 4 to kolejna odsłona znanego cyklu skradanek, której głównym bohaterem jest złodziej o imieniu Garrett. Facet zawsze wpada w jakieś tarapaty, przebywając w miejscu, w którym go być nie powinno - jak to złodziej. Nie inaczej jest tym razem.

Podczas jednego z włamań podsłuchuje dziwną rozmowę. Rozmowę, której nigdy nie miał usłyszeć. W rezultacie wpada w sam środek daleko idącej intrygi, której dyrygentem jest niezwykle charyzmatyczny antagonista, próbujący, jak to zwykle bywa, w niecny sposób zjednać sobie serca i umysły narodu. Chce po prostu władzy absolutnej. Garrett nie jest zbyt chętny by rzucać się na ratunek światu, ale ostatecznie nie ma nic innego do roboty.

Najważniejszym elementem produkcji jest oczywiście skradanie się. Protagonista nie jest wojownikiem, a jedynie wątłym złodziejem, a w związku z tym nie jest w stanie poradzić sobie z większą grupą oponentów, idących na niego frontalnie. Walczy zatem w cieniu, stara się podchodzić wrogów i eliminować ich jednego za drugim, zamiast toczyć otwarte boje. Najlepszym pomocnikiem w tym przypadku okazują się łuk, miecz i noże. Ten pierwszy jest szczególnie przydatny, albowiem Garrett posiada wiele różnych strzał, a każda o innym zastosowaniu. Jedna zadziała jak pułapka, druga odciągnie uwagę nieprzyjaciela, trzecia może ugasić płonącą pochodnię, a czwarta posłuży po prostu do zabijania nieprzyjaciół.

Producenci Thief 4 stawiają na skradanie, ale w sytuacji krytycznej będziemy się w stanie bronić. Posłuży do tego umiejętność nazwana Skupieniem. Po jej odpaleniu czas spowalnia, a na ciałach wrogów pojawiają się specjalne znaczniki, ukazujące wyjątkowo wrażliwe miejsca. W ten sposób mamy szansę wyeliminować nawet kilkuosobowy oddział.

Thief 4 działa na nowoczesnym silnik graficznym, wykorzystującym możliwości konsol Xbox One oraz Playstation 4.

Źródło: www.miastogier.pl