Saints Row 2

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
PEGI:
PEGI: 18
Gatunek: Akcja
Wydawca: THQ
Platforma: PlayStation 3
Stan: Używany

Stan płyty:  
Stan pudełka: 

Produkt dostępny: zwykle w 24 godziny

Cena:
38.00 zł

Duet Volition & THQ prezentuje sequel gry akcji, która podobnie jak seria Grand Theft Auto czy Mafia pozwala wcielić się graczowi w skórę ulicznego żołnierza, członka gangu, speca od brudnej roboty. Podobnie jak w pierwszej części Saints Row oraz wyżej wymienionych, graczom przyjdzie wejrzeć w przestępczy półświatek, gdzie będą rywalizować o szacunek, pieniądze i jak największe wpływy.

Mechanika rozgrywki pozostała niezmieniona: za pomyślne wypełnienie zadań otrzymuje się pieniądze oraz szacunek. Te z kolei pozwalają na lepsze wyposażenie się w potrzebny śmiercionośny sprzęt czy zmianę ubioru. Jako, że Saints Row 2 to gra gangsterska, protegowany nie jest jednoosobową armią i ma najczęściej do dyspozycji kilku bandziorów, na których może liczyć. Pomiędzy misjami, których kolejność wykonywania jest całkowicie nieliniowa, miasto Stilwater stoi otworem i czeka na eksplorację. Swoboda rozgrywki została poszerzona, co pozwala odwiedzać lokacje znane z pierwszej części, ale także całkiem nowe, dotąd niespotykane. Rozległy teren można oczywiście przebywać pieszo, lecz szeroka gama pojazdów mechanicznych i opcji ich tuningu sprawi, że niewielu porzuci cztery kółka na rzecz marszu o własnych siłach.

W części drugiej, gracz wciela się w tego samego bohatera, a co za tym idzie, kontynuuje swoją historię, która po napisach końcowych Saints Row wcale się nie zakończyła. Bohater musi odbudować swą pozycję na mieście i dokonać krwawej zemsty na zdrajcach, którzy wystawili go na pewną śmierć.

Źródło: www.miastogier.pl