Regulamin

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 grudnia 2014 r. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, z dniem tym do obecnego regulaminu naszego serwisu internetowego wprowadzone zostaną odpowiednie zmiany.

Regulamin sklepu internetowego

§ 1. Informacje ogólne

Właścicielem sklepu internetowego dostępnego pod adresem internetowym www.gametrix.com.pl („Sklep”) jest firma Gametrix - Bartosz Kaczmarek z siedzibą w Sieradzu, adres: ul. Generała Maczka 11, 98-200 Sieradz NIP: 827-202-26-98 , REGON: 101294590.

Dane do kontaktu:
adres: ul. Generała Maczka 11, 98-200 Sieradz,
e-mail: bartosz.kaczmarek@gametrix.pl,
tel.: +48 514 330 945.

W celu prawidłowego korzystania ze Sklepu wymagane są:

 1. dostęp do Internetu za pomocą łącza o przepustowości minimum 256 Kb/s,
 2. przeglądarka internetowa zaktualizowana do najnowszej wersji, rekomendowane przeglądarki: MS Internet Explorer 7.0+, Mozilla Firefox 3.0+, Safari 3.0+ i Chrome 1.0+,
 3. włączona obsługa plików cookies w przeglądarce,
 4. włączona obsługa skryptów w przeglądarce.

Zakazane jest dostarczanie przez klientów treści o charakterze bezprawnym.

Przed złożeniem zamówienia w Sklepie klient zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować niniejszy regulamin.

§ 2. Rodzaj i zakres świadczonych usług

W Sklepie jest prowadzona sprzedaż:

 1. Gier na nośnikach DVD, CD lub Blu-Ray.
 2. Sprzętu elektronicznego typu, konsole do gier i akcesoria do konsol

Istotne właściwości produktów znajdujących się w asortymencie Sklepu, zostały określone przy każdym produkcie na stronie internetowej Sklepu: www.gametrix.com.pl.

§ 3. Składanie zamówienia

 1. W sklepie gametrix.com.pl zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
 2. Zamówienia można składać: na stronie www.gametrix.com.pl poprzez odpowiedni formularz, przechodząc przez kolejne kroki procesu składania zamówienia.
 3. Klient składając zamówienie, oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść.
 4. Klient ma prawo do wprowadzenia zmian w zamówieniu do chwili wystawienia faktury VAT lub paragonu fiskalnego. Klient ma prawo do anulowania zamówienia do chwili przekazania go do wysyłki (do 2 godzin). Wprowadzenie jakichkolwiek zmian lub anulowanie zamówienia, jest możliwe poprzez kontakt z obsługą sklepu gametrix.com.pl za pomocą formularza kontaktowego.
 5. Zamówienia nieopłacone (w przypadku płatności.pl) nie będą przekazywane do realizacji i zostaną usunięte z bazy po 7 dniach od chwili złożenia zamówienia.
 6. Sklep gametrix.com.pl może odmówić realizacji zamówienia w przypadku:
  - niekompletnych lub budzących zastrzeżenia danych osobowych,
  - braku towaru w magazynie własnym lub braku towaru w magazynie dostawców.
 7. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w dni robocze do godziny 19:00.
 8. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi Termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez obsługę sklep gametrix.com.pl ostatniego towaru z danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej. Na życzenie Klienta możemy wysłać kilka paczek.

§ 4. Koszty i sposoby wysyłki

 1. Sklep gametrix.com.pl wysyła towar wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą priorytetową.
 2. Na czas realizacji zamówienia składa się: czas wysyłki towaru + czas dostawy, zależny od wybranej firmy transportowej.
 3. Przy każdym towarze podany jest czas wysyłki towaru, w czasie którego obsługa sklepu gametrix.com.pl zrealizuje zamówienie i przekaże do wysyłki.
 4. Czas dostawy przesyłki priorytetowej dla Poczty Polskiej wynosi 2-4 dni robocze.
 5. Dostawa towaru przez firmy transportowe odbywa się od poniedziałku do piątku w dni robocze. Czas dostarczenia przesyłki to Zwykle w 24h od nadania przesyłki przez sklep gametrix.com.pl
 6. Koszt wysyłki jest uzależniony od wybranej formy płatności:
  • Poczta Polska (priorytet):
   - Płatność z góry – 9.50 zł
   - Za pobraniem – 12.50 zł
  • Kurier (Przesyłka Biznesowa)dostawa zwykle w 24h NOWOŚĆ!!*
   - Płatność z góry – 11.50 zł
   - Za pobraniem – 14.00 zł

* zamówienia złożone do 15:00 wysyłamy kurierem tego samego dnia

§ 5. Formy płatności

 1. W sklepie gametrix.com.pl płatności można dokonywać w następujący sposób:
  • Płatność przy odbiorze (za pobraniem) – należność pobierana jest przez listonosza lub kuriera w momencie doręczenia paczki
  • Płatność za pośrednictwem systemu Płatności.pl – płatność odbywa się poprzez system płatności on-line, obsługujący płatności kartami kredytowymi. Klient po złożeniu zamówienia, zostaje automatycznie przekierowany na stronę systemu płatności.
  • Płatność poprzez punkty gametrix (wewnętrzna waluta) - klient może uzbierać punkty gametrix i kupić za nie dowolny produkt w naszym sklepie. Wartość jednego punktu odpowiada 1 zł.
  • Darmowy odbiór osobisty - klient może odebrać zakupiony produkt w siedzibie sklepu, opłata za zamówiony towar jest uiszczana w trakcie odbioru zamówienia
 2. Jeśli Klient wybrał płatność przelewem bankowym, zobowiązany jest do uiszczenia należności w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane i usunięte z naszej bazy.

§ 6. Prawo odstąpienia od umowy i procedura rozpatrywania reklamacji

Klient ma prawo odstąpić od Umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie zamówionych produktów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta weszła w posiadanie tych produktów, w przypadku zaś, gdy zamówione produkty dostarczane są osobno – od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie ostatniego z zamówionych produktów, lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta weszła w posiadanie ostatniego z zamówionych produktów. Do jego zachowania wystarczy wysłanie informacji dotyczącej odstąpienia od Umowy przed upływem powyższego terminu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy, klient powinien poinformować obsługę sklepu gametrix.com.pl (adres: ul. Generała Maczka 11, 98-200 Sieradz, e-mail: bartosz.kaczmarek@gametrix.pl, nr tel.: +48 514 330 945.) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Klient może również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od Umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres e-mail: bartosz.kaczmarek@gametrix.pl. Jeżeli klient skorzysta z tej możliwości, gametrix.com.pl prześle mu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od Umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

W przypadku odstąpienia od Umowy, Umowę uważa się za niezawartą.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy gametrix.com.pl zwraca klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia produktów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez gametrix.com.pl), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym gametrix.com.pl został poinformowany o decyzji klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej Umowy.

Zwrot płatności zostanie dokonany przez gametrix.com.pl przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Sklep gametrix.com.pl może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktów lub do czasu dostarczenia mu dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwracane produkty powinny być wysłane przez klienta na adres: Gametrix-Bartosz Kaczmarek, ul. Generała Maczka 11, 98-200 Sieradz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym klient poinformował gametrix.com.pl o odstąpieniu od niniejszej Umowy. Termin jest zachowany, jeżeli klient odeśle produkty przed upływem terminu 14 dni. Klient może odesłać produkty w wybrany przez siebie sposób. Koszty odesłania zwracanego produktu ponosi klient.

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje klientowi w odniesieniu do Umów, w której przedmiotem świadczenia są gry na konsole, nagrania wizualne albo programy lub gry komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Sklep gametrix.com.pl ma obowiązek dostarczania produktów do klienta bez wad.

Sklep gametrix.com.pl jest odpowiedzialny względem klienta, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego (rękojmia).

Przy sprzedaży między przedsiębiorcami postanowienia dotyczące rękojmi zostają wyłączone.

Celem sprawniejszego rozpatrzenia reklamacji rekomendujemy ich złożenie w formie pisemnej poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej Sklepu lub pocztą na adres: Gametrix-Bartosz Kaczmarek, ul. Generała Maczka 11, 98-200 Sieradz

Sprawne rozpatrzenie reklamacji ułatwi nam zamieszczenie w niej opisu wady oraz załączenie paragonu lub faktury VAT.

Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi jest zobowiązany na koszt gametrix.com.pl dostarczyć wadliwy produkt na adres: Gametrix-Bartosz Kaczmarek, ul. Generała Maczka 11, 98-200 Sieradz

Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od dnia otrzymania przez sklep gametrix.com.pl zgłoszenia reklamacyjnego.

§ 7. Postanowienia końcowe

 1. Złożenie zamówienia, oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 2. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji w sklepie gametrix.com.pl.

Gametrix.com.pl może dokonać zmiany postanowień niniejszego regulaminu na następujących zasadach:

 1. wszelkie zmiany regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez gametrix.com.pl, nie krótszym niż 7 dni od daty poinformowania klientów o wprowadzanych zmianach i ich zakresie oraz udostępnieniu ich na stronie internetowej Sklepu,
 2. zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian do niniejszego regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.