Metro: Redux

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
PEGI:
PEGI: 18
Gatunek: Akcja
Wydawca: Deep Silver
Platforma: Xbox One
Stan: Nowość

Produkt dostępny: w ciągu kilku dni

Cena:
199.00 zł

Metro: Redux to zbiorcze wydanie gier Metro 2033 oraz Metro: Last Light od studia 4A Games. Edycja ta zawiera dodatkowo niepublikowane wcześniej treści oraz działa w rozdzielczości 1080p.

Metro 2033 to FPS z elementami survival horroru osadzony w świecie dotkniętym katastrofą wojny atomowej. Tylko nieliczni przetrwali - ci, którzy wtedy przebywali w moskiewskim metrze.

Ze względu na promieniowanie, społeczeństwo zmuszone jest do egzystowania w podziemiu. Jak przystało na 2033 r., ludzie odkrywają nowe technologie, dzięki czemu mogą żyć, jednak ich byt uzależniony jest również od natury, a raczej tego, co powstało w wyniku promieniowania.
Powierzchnia bowiem zamieszkiwana jest przez monstra niezbyt przyjaźnie nastawione do populacji ludzkiej.

Fabuła gry została skonstruowana w taki sposób, że nie zabraknie w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji, a także adrenaliny przy odkrywaniu kolejnych lokacji. Po raz wtóry znajomość otaczającego nas świata jest nieodzowna do ukończenia kolejnych leveli. Integracja ze środowiskiem przebiega w dość prosty sposób. Zaskakuje jednak to, że każda napotkana postać żyje własnym życiem, toteż nie ogranicza się tylko do kwestii ustalonej przez autora, a czyta, bawi się, je, etc.

Aby dotrzeć do celu, nie wystarczy seriami mordować przeciwników, ponieważ tu amunicja stanowi tzw. "kartę przetargową" i rozsądne jej rozdysponowanie pomoże nam w zaoszczędzeniu funduszy, jakie musimy zebrać, by ją zakupić. Dużym ułatwieniem dla nas jest możliwość wykorzystywania pojazdów do przemieszczania się po metrze, co znacznie umila i przyspiesza rozgrywkę. Mamy również wpływ na zakończenie gry; jeżeli bowiem w odpowiednim momencie pokierujemy naszego herosa w inny sposób (niż zazwyczaj), to przyszłość ukształtuje się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Taka różnorodność fabuły skłania nas do zagrania w tę grę po raz kolejny, odkrywając jej sekrety.

Metro: Last Light to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2010 roku Metro 2033. Gra tak samo jak poprzedniczka jest FPS-em z elementami survival horroru, toczącym się w post-apokaliptycznym świecie.

Źródło: www.miastogier.pl