Sony PlayStation 3 Slim 320 GB Promocja!

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
Wydawca: Sony Computer Entertainment
Platforma: PlayStation 3
Stan: Nowy

Produkt dostępny: zwykle w 24 godziny

Cena: 1,199.00 zł
999.00 zł

w nowej formie, z dyskiem twardym o pojemności 320 GB. Architektura nowego systemu PS3, począwszy od głównych półprzewodników i zasilania, aż po system chłodzenia, została kompletnie zmieniona, co pozwoliło uzyskać mniejsze rozmiary i wagę. W porównaniu z pierwszym modelem systemu PS3, wyposażonego w dysk twardy o pojemności 60 GB, objętość, grubość i waga modelu zostały zmniejszone o około jedną trzecią. Ponadto pobór mocy został również zmniejszony o jedną trzecią, co pozwoliło zredukować hałas wentylatora.

Zachowana została smukła konstrukcja oryginału, a dodatkowo nowy system PS3 został wzbogacony o nowe cechy, jak np. teksturowane wykończenie powierzchni, co nadało modelowi świeży wygląd. Kompaktowe wymiary i zrównoważony projekt sprawią, że nowy model będzie się podobać szerszej publiczności, która szuka najlepszego systemu domowej rozrywki.

Wraz z wypuszczeniem na rynek nowego systemu PS3, SCEI zmieni także jego nazwę z PLAYSTATION 3 na PlayStation 3, a także pokaże nowe logo, które będzie wygrawerowane na nowym modelu. Powrót do znanej z poprzednich modeli nazwy PlayStation, która charakteryzuje całą rodzinę PlayStation, PS3 wraz z PlayStation 2 i PSP będzie nadal rozszerzać PlayStation i ulepszać rozrywkę razem z ciągle rozwijającą się PlayStation Network.

Nowy system PS3 to te same najnowsze technologie, znane ze starszych modeli, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się filmami i grami w jakości HD na płytach Blu-ray Disc, a także innymi funkcjami i usługami do pobrania z sieci.

Pamięć nowego systemu PS3 zwiększyła się z 80 GB do 320 GB, a to oznacza, że użytkownicy będą mogli przechowywać na nim więcej gier, muzyki, zdjęć, filmów oraz materiałów i usług pobranych z PlayStation Network. PlayStation Network, która do lipca 2009 r. miała zarejestrowanych ponad 27 milionów kont, oferuje ponad 15 000 elementów cyfrowych do pobrania – gier, zwiastunów i wersji demonstracyjnych ponad 15 000 filmów i seriali telewizyjnych dostępnych poprzez PlayStation Store.

Posiadacze kont PlayStation Network mogą pobierać także darmowe aplikacje, takie jak PlayStation Home – nowatorską społeczność graczy w 3D dostępną na systemie PS3, która umożliwia użytkownikom porozumiewanie się i wymianę doświadczeń, a także usługę Life with PlayStation, które oferuje użytkownikom odbieranie wiadomości i informacji na ekranie telewizora po podłączeniu systemu PS3 do sieci.

Cechy:
- Procesor [MHz] 3200
- Pamięć RAM [MB] 256
- Układ graficzny RSX 256MB GDDR3 VRAM
- Dźwięk Obsługa dzwięku 7.1, Dekoder DTS, Dekoder Dolby Digital 5.1
- 64-bitowy procesor główny Power Processing Element klasy PowerPC, Osiem rdzeni Synergistic Processing Elements typu RISC z 128-bitowymi - Rodzaj czytnika BD-ROM
- Rodzaj odtwarzanych płyt BD-R, DVD+R, BD-RE, CD-R, DualDisc CD, CD-RW, PlayStation 3 DVD-ROM, CD-DA, DVD-ROM, DVD-R, DVD+RW, BD-ROM, DVD-RW
- Sposób zapisu stanów gier na Dysk twardy
- Dysk twardy Wymienny
- Obsługa formatów obrazu 480i/480p/720p/1080i/1080p,
- Odtwarzanie filmów na DVD i BD, Odtwarzanie plików video, Tworzenie albumów fotograficznych, Wbudowany odtwarzacz audio pobiera informacje o albumie, Możliwość kopiowania płyt audio na dysk twardy, Odtwatrzanie plików audio, BraviaSync, Tworzenie pokazów slajdów z fotografii, Przeglądanie fotografii po podłączeniu aparatu przez port USB, Przeglądanie plików foto
- Wyjście audio Cyfrowe (optyczne)
- Karta sieciowa
- Podłączenie do telewizora poprzez Przewód komponentowy AV, Przewód HDMI
- Dwa złącza USB 2.0, Interfejs Wi-Fi do łączenia się z konsolą PlayStation Portable, Karta sieciowa 100BASE-TX/1000BASE-T