Harry Potter and the Order of the Phoenix

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
PEGI:
PEGI: 12
Gatunek: Przygodowa
Wydawca: Electronic Arts Inc
Platforma: PSP
Stan: Nowy

Produkt dostępny: zwykle w 24 godziny

Cena:
59.00 zł

Harry Potter i Zakon Feniksa to piąta część przygód młodego czarnoksiężnika o imieniu Harry Potter. Po powrocie do Hogwartu nasz bohater odkrywa, że większość świata czarnoksiężników nie ma pojęcia o ostatnim spotkaniu z okrutnym Lordem Voldemortem. Dyrektor szkoły okłamuje pozostałych magików, aby nie narażać zbytnio swoich podopiecznych.

W szkole poznajemy zupełnie nowego nauczyciela od obrony przed mroczną magią, niestety magik zupełnie nie sprawdza się w powierzonej muroli, a co za tym idzie młodzi uczniowie narażeni są na wielkie niebezpieczeństwo. Harry oczywiście nie jest w stanie zostawić sytuacji w tak niedogodnej pozycji i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Wraz z grupą studentów formuje Armię Dumbledora, uczy ich jak bronić się przed mroczną magią i przygotowuje do ostatecznego starcia.

Fabuła gry Harry Potter i Zakon Feniksa dość dokładnie śledzi historię opowiedzianą w filmie i pozwala graczowi po raz kolejny przeżyć przygody Harrego. Autorzy programu postarali się by ich najnowsze dzieło zapewniało wiele godzin dobrej zabawy, a co za tym idzie w grze znaleźć można mnóstwo misji oraz zadań specjalnych.

Harry Potter i Zakon Feniksa korzysta z w pełni trójwymiarowego silnika graficznego, dzięki któremu jakość generowanego na ekranie obrazu jest bardzo dobra.

Źródło: www.miastogier.pl