Call of Duty: Black Ops

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 906.
Konsole i gry
PEGI:
PEGI: 18
Gatunek: Akcja
Wydawca: Activision Blizzard
Platforma: Xbox 360
Stan: Nowy

Produkt dostępny: w ciągu kilku dni

Cena: 139.00 zł
99.00 zł

Trzeba by było urodzić się w średniowieczu, by nie mieć pojęcia, czym jest seria Call of Duty. Z początkiem kojarzone jako najlepszy shooter osadzony podczas drugiej wojny światowej, z czasem zmierzające ku taśmowemu serwowaniu graczom tego samego w innych teksturach każdego roku. I tak tym razem po krótkim powrocie do przyszłości cofamy się o kilkadziesiąt lat z powrotem i lądujemy w epoce Zimnej Wojny.

Wcielamy się w jednego z tych żołnierzy, o których nie wie nawet urząd skarbowy. Dzięki specjalistycznemu treningowi i zaawansowanemu uzbrojeniu rzucani jesteśmy za linie wroga, by wykonywać tajne operacje w najbardziej niebezpiecznych rejonach świata tamtego okresu. Teraz jednak nasza rola zostanie nieco zmieniona. Wcześniej ramię w ramię walczyliśmy na froncie, niejednokrotnie otoczeni pomocnym ogniem kompanów. Teraz sytuacja ulega zmianie, jest nas mniej, a najlepszym sprzymierzeńcem jest cicha kusza i cień.

No właśnie. Do Johna Rambo jeszcze będzie nieco brakować, ale kto wie, co przyniesie następny rok i następny CoD? Na razie musimy zadowolić się "jedynie" kuszą, zamiast łukiem, która jest niewątpliwie najciekawszą zabawką tutaj. Supercicha i wszechstronna daje się ładować różnymi pociskami od zwykłych bełtów po ładunki wybuchowe. Jaka gama możliwości się poprzez to otwiera, nie trzeba nikomu pisać. Dodatkowo do bardziej konwencjonalnych broni także znajdą się specjalne pociski jak choćby Dragon's Brath do shotguna. W zasadzie poza szokującą nazwą nie oferują one nic innego poza dochodzącym do 5 metrów jęzorem ognia z lufy, ale miejmy nadzieję, iż developer nie pójdzie tutaj w stronę realizmu. Jako superagent mamy także większe umiejętności, niż tylko szybkie naciskanie cyngla. Do naszej dyspozycji (w określonym miejscu) zostaną oddane takie zabawki jak SR-71 Blackbird czy śmigłowiec Hind. Nie pogardzimy także krótkofalówką, poprzez którą będzie można np. informować kolegów na ziemi o pozycjach przeciwnika.

Nowości znalazły się także w multiplayerze. Wszystko za sprawą systemu Create-a-Class 2.0 i wsparciu dla dedykowanych serwerów. Ważniejsza dla rozgrywki jest ta pierwsza innowacja. Dzięki niej każdy będzie mógł stworzyć unikalny dla siebie profil żołnierza ze specjalnymi umiejętnościami, których pozazdrościć będą mogli inni (i vice versa).

Źródło: www.miastogier.pl